Auto Gaz Szczecin
Peugeot Szczecin
Twój Auto Serwis Szczecin
Stacje Kontroli Pojazdów Szczecin

Polmozbyt Szczecin Historia

Przedsiębiorstwo Państwowe “Polmozbyt Szczecin”  powstało 1 kwietnia 1974 roku. Na początku byliśmy przedsiębiorstwem państwowym, które powstało z połączenia 3 firm – PP  Motozbyt, Technicznej Obsługi Samochodów i Przedsiębiorstwa Techniczno – Handlowego Polmo–Pehamot. Dzięki temu od samego początku posiadaliśmy swoje oddziały m.in. w Stargardzie Szczecińskim, Goleniowie, Łobzie, Międzychodzie i Gorzowie Wlkp. W naszym przedsiębiorstwie można było nabyć praktycznie wszystkie samochody, które jeździły po drogach w tamtym czasie: Wartburgi, Trabanty, Moskwicze, Wołgi, Zastawy, Syreny, a także motocykle i motorowery.

Od 1 lipca 2001 nasza firma drogą leasingu pracowniczego przeobraziła się w Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne „Polmozbyt Szczecin” sp. z o.o.

Ostatnie lata to okres nowych inwestycji i modernizacji w POLMOZBYCIE SZCZECIN. Usprawnialiśmy salony, stacje obsługi pojazdów, stacje kontroli pojazdów. Dzięki wysokiej jakości świadczonych usług firma uzyskała wymagane uprawnienia i autoryzację na sprzedaż oraz obsługę samochodów Honda, Peugeot i FSO.