Auto Gaz Szczecin
Peugeot Szczecin
Twój Auto Serwis Szczecin
Stacje Kontroli Pojazdów Szczecin

Oferty pracy

W związku ze stałym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów do pracy na następujące stanowiska:

Diagnosta ds. silników diesla oraz benzynowych:

Poszukujemy samochodowego diagnostę silnikowego z doświadczeniem w obsłudze silników diesla oraz benzynowych.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych na adres: kadry@polmozbyt.szczecin.pl lub marek.grzelak@polmozbyt.szczecin.pl

Serwis Blacharsko-Lakierniczy poszukuje:

Mechaników (rozbrajający – uzbrajający samochody do napraw blacharsko-lakierniczych) i blacharzy.

POLMOZBYT SZCZECIN Sp. z o.o.
ul. Białowieska 2, 71-010 Szczecin,
telefon kontaktowy: 691 910 591,
mail: wojciech.urbanelis@polmozbyt.szczecin.pl

ELEKTROMECHANIK

Opis stanowiska :

  • Zatrudnione osoby będą odpowiedzialne za wykonywanie usług z zakresu mechaniki i elektryki samochodowej marki Peugeot zgodnie ze standardami firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe o profilu mechanik-elektromechanik samochodowy staż pracy min. 2 lata w serwisie samochodowym na stanowisku mechanika, elektromechanika lub diagnosty,
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność pracy w zespole oraz gotowość zapoznania się z zaawansowanymi metodami serwisowania za pomocą komputera,
  • umiejętność diagnozowania i usuwania awarii,

Oferujemy :

  • kontakt z najnowszymi osiągnięciami w technologii motoryzacyjnej marki Peugeot pracę w stabilnej firmie
  • możliwość uczestniczenia w szkoleniach serwisowych marki Peugeot

Kontakt w sprawie ofert

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV, listu motywacyjnego oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych na adres: kadry@polmozbyt.szczecin.pl
Lub
Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne „POLMOZBYT SZCZECIN” Sp. z o.o.
Kadry
ul. Białowieska 2 , Szczecin 71-010